Ekip Üyeleri

Spread the love

Ekip Üyelerimiz

İLKNUR KORKUSUZ

İLKNUR KORKUSUZ

HEMŞİRE

İLKNUR KORKUSUZ

HEMŞİRE

Açelya Nalbantoğlu ile 2.5 yıl oldu tanışalı. Kendisini Forever firması sayesinde tanıdım. Onun sayesinde işimle ilgili bir çok detayı öğrendim. Forever firmasının global iş fırsatını bana sabırla anlattı. Sadece bana değil. O bu projeyi hiç bıkmadan bir çok kişiye anlatabilir. Çünkü bunu anlatmayı bir vebal olarak görenlerden. Belki o kişinin sağlığa ihtiyacı var yada o kişinin para kazanmaya ihtiyacı var ve biz bunu anlatmalıyız der. Benim hayatımda olduğu için ve Forever firmasında onunla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her aradığımda tanıdığım günden bu yana canlı bir ses ile karşıladı beni. Kendisi ne kadar yoğun ve sıkışık olsada hep bir çözüm ile hem bana hem ekibim yardımcı oldu. Onunla çalışmak çok keyifli. Çünkü o bu işi severek ve keyifle yapanlardan. Profesyonel iş hayatında kurumsal firma ve finans geçmişindeki tecrübeleri ile network arasındaki farkı en güzel anlatanlardan. Onun yaşanmışlıklarına ve tecrübesine güveniyorum. O bir insan ve hayvan sever. Ama öyle böyle değil. Gerçekten gittiği her yerde onları gözeten ihtiyaç gideren bir hayvansever. Hastanede kendisi teyzesi muayene olurken bekleme salonunda bir çocukla konuşup onun en sevdiği kitabı göndermek için hemen mor ajandasını çıkarmış adres alırken yakalayabilirsiniz. Açelya Nalbantoğlu ile Forever yolculuğunda beraber olduğum için mutluyum.

OKAY UĞUR

OKAY UĞUR

EMEKLİ İŞ ADAMI

OKAY UĞUR

EMEKLİ İŞ ADAMI

Sayin Açelya Nalbantoğlu’nu tanıdığıma cok mutluyum. Benim üstümde bıraktığı izler; bilgili bilinçli, başarılı, azimli olması. Verdiği eğitimler çok etkili ve verimli geçmekte. Başarılı ve etkileyici eğitmenliği ile çevresine faydalı olmayı ilke edinmis güler yüzlü, espirili ve her zaman hoş sohpet eden bir lider. Gecmiş başarılarının bugün kü başarısının temeli oldugu düşüncesindeyim. Ekibimizin birlik ve beraberligini sağlayan başarılı bir hanimefendi olarak yorumlamakla beraber ne kadar yazsam kendisi için yeterli olmayacağı kanaatindeyim. Allah başarılarınızı daim etsin Açelya Nalbantoğlu Erten. Mutluyum çünkü sizin gibi bir modelimiz ve Müdürümüz var . Başarılar

AYÇİN VEZİROĞLU

AYÇİN VEZİROĞLU

EV HANIMI

AYÇİN VEZİROĞLU

EV HANIMI

Özgeçmiş...

ŞENAY TUNÇ GÖKSEN

ŞENAY TUNÇ GÖKSEN

EMEKLİ

ŞENAY TUNÇ GÖKSEN

EMEKLİ

Sevgili sponsorum Açelya Nalbantoğlu Erten. Her insanın hayatında iyi ki tanıdım diyebildiği çok az sayıda insan vardır. Ki benim de öyle. Siz benim için iyi ki tanıdım dediğim ender insanlardan birisiniz. Bizim işimizde Sponsor demek aile demek. Sponsor demek özveri demek. Sponsor demek kendinden çok ekibini düşünmek demek. Siz bunu fazlasıyla yapıyorsunuz. Sizleri örnek alarak ve desteğinizle projemizde birlikte çalışmak gerçekten gurur verici. Çünkü projemizi tam manasıyla öğreten, anlatan ve sevdiren sizsiniz.

FATİH ÇİÇEK

FATİH ÇİÇEK

DOKTOR

FATİH ÇİÇEK

DOKTOR

Özgeçmiş...

FETHİ ÖĞÜNÇ

FETHİ ÖĞÜNÇ

İŞLETMECİ

FETHİ ÖĞÜNÇ

İŞLETMECİ

Özgeçmiş...

FATİH ASLAN

FATİH ASLAN

YÖNETİCİ

FATİH ASLAN

YÖNETİCİ

Özgeçmiş...

Sorularınız için

Bizimle İletişime Geçin

Açelya Erten

Online Eğitime Katılma Formu

Online eğitimlerimize katılmak için yan tarafta bulunan formu eksiksiz doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

  • Eğitim Tarihi :

Online Eğitime Katılma Formu

TelefonEPosta